Hula hop dla dorosłych?

Czym jest hula hop chyba każdy wie! Ale o istnieniu hula hop dla dorosłych ze specjalnymi obciążeniami i nakładkami masującymi? Jeszcze przed ciążą korzystałam i uwielbiałam wieczorami kręcić hula hopem.

Brzuszek dla każdej mamy to miejsce newralgiczne z którym przestajemy walczyć bo i tak wiadomo, że nic nie podziała, aż pewnego razu nasze dziecko, lub bohater bajki kręci hula hopem i wpadamy na pewien genialny pomysł!

Oczywiście pożyczenie hula hopa od malucha nie jest dobrym pomysłem, po pierwsze będzie on za mały i za lekki, a my będziemy mieć trudności w jego utrzymaniu, dlatego warto zainwestować w profesionalny hula hop:

STABILIZACJA WYPOSAŻENIE Fitness, siłownia - Obręcz 1,4kg DOMYOS - Sprzęt do ćwiczeń

Hula Hop dla dorosłych?

 

Przy wyborze takiego sprzętu warto się kierować średnicą obręczy. Im większa średnica tym większa trudność w kręceniu nim, a co za tym idzie przyniesie nam szybkie znudzenie sprzętem. Wybierając hula hop rozkładany możemy na początku zdjąć jedną część i zmniejszyć średnice dla naszej wygody. Ogromną zaletą ćwiczeń z hula hopem jest to, że możemy nim kręcić praktycznie wszędzie. Można np. oglądać ulubiony film i relaksować swoje mięśnie. Bo dla mnie wieczorne kilku minutowe kręcenie jest nie tyle pracochłonnym treningiem ale wytchnieniem po ciężkim dniu. Koncentrując się na napięciu mięśni i ruchu zapominamy o trudnościach całego dnia. Relaks przyniesie nam wyciszenie i chęć do działania następnego dnia.

 

Gdzie kupić?

Oczywiście w sklepie sportowym, a najlepszym sklepem sportowym jest Decathlon 🙂 I to właśnie tam zapraszam po moje hulahop:

https://www.decathlon.pl/C-1109565-hula-hop

 


Zadbaj o siebie mamo!

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.