prezent ze zdjęć

Doskonałe prezenty ze zdjęć.

Świat oszalał, czas za szybko leci. Nasza Malutka ma już roczek! A my chcemy zachować jak najwięcej wspomnień z tego czasu! Dlatego to my przygotowaliśmy prezenty dla naszych bliskich za wsparcie w tym ciężkim czasie! Prezenty ze zdjęć, które pokazują nam jak szybko się zmieniamy, ale chociaż troszkę zatrzymają pędzące życie.

Zdjęcia to jedyna rzecz, która pozwala nam cofnąć się w czasie. Coraz częściej zostają nam tylko gdzieś na pamięciach komórek, ale to nie to samo! Zawsze staram się segregować wszystkie zrobione fotki i wybierać te najpiękniejsze!

1. Puzzle ze zdjęć

Taki prezent przygotowaliśmy dla naszych rodziców, a dziadków Maniusi. To oni byli przy nas w każdej ciężkiej chwili, wspierali, doradzali, chociaż nie zawsze dobrze 😛 Byli od samego początku gdy tylko Maniusia pojawiła się w brzuchu.

puzzle

Puzzle to dobry pomysł nie tylko cofnięcia się do czasu, gdy Maniusia leżała jeszcze w beciku, ale super zajęcie na nudę! Fajna alternatywa dla naszych starszych rodziców, bo dzięki nim będą mogli rozwijać i ćwiczyć pamięć. Wieczór z puzzlami z własną wnuczką jest na pewno lepszy niż wiczór przed telewizorem.

Cena takich puzzli zaczyna się juz od 32,80. To właśnie za tyle zamówiliśmy na stronie:

https://www.foto4u.pl/fotopuzzle

Prezent przypadł do gustu i na pewno zamówimy jeszcze nie raz 🙂

2. Zdjęcia na płótnie

Zdjęcie na płótnie możemy zamówić już od około 20 złotych. I to właśnie zamówiliśmy do chrzestnego – najlepszego wuja! To on przynosi ciągle Melasi najpiękniejsze prezenty, więc najwyższy czas się odwdzięczyć. Tym bardziej, że przeprowadził się teraz do nowego mieszkania, więc podwójna okazja. Prezent również na parapetówkę.

zdjęcia

I tak od jutra cudowne oczy Melasi będą wisieć i patrzeć na Wuja codziennie.
Obraz ten zamówiłam na

 https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-prostokatne-2-3

 

3. Prezenty ze zdjęć

Dla pozostałych gości Malulek miała drukowane zdjęcia. Koszty nie wielkie, a jakie zaskoczenie i szczęście gości. Coraz rzadziej drukujemy zdjęcia, a ja uwielbiam! Chowam je do specjalnych skrzynek ze zdjęciami i wracam do nich ciągle.

zdjęcia

Od kilku lat drukuje zdjęcia, a od kąd jest Melaś to robię to nagminnie. Oczywiście zawsze ze sprawdzoną firmą https://www.foto4u.pl/

Zawsze mam pewność, że zdjęcia które dostanę spełniają moje oczekiwania! Są super! Polecam serdecznie.

 

 

O innych prezentach, tym razem na 18stkę napisała moja znajoma na bardzo fajnym blogu.

5 pomysłów na prezent na 18 urodziny

Polecam serdecznie 🙂

 

Najpiękniejsze lalki dla naszych maluchów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.