Dlaczego słońce świeci?

Dlaczego pada deszcz? Dlaczego słońce świeci? Nasze maluchy często zadają nam trudne pytania! A wraz z wiekiem przeradzają się w pytanie, które przerastają nas! Na pomoc przychodzą książki, które pomogą wybrnąć z tej trudnej sytuacji! Tym razem polecam wyjątkową serię książeczek dla najmłodszych, które nie tylko odpowiedzą na wiele pytań ciekawskich maluchów, ale także zainspirują je do dalszego odkrywania otaczającego je świata.

Seria książek od Grupy Wydawniczej Foksal sp. z o.o. pozwoli nam znaleźć odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania, jak również zaciekawić malucha podstawami biologii.

 

W tomach, „Dlaczego Słońce świeci?” oraz „Dlaczego deszcz pada?” dzieci dowiedzą się między innymi tego, jakie są rodzaje chmur i deszczu, czy deszcz pada wszędzie na świecie, czym jest Słońce i z czego się składa? Jak bardzo jest gorące?

Książki posiadają przepiękne ilustracje, a sposób opowiadania o deszczu i słoneczku jest zrozumiały nawet dla 3-4 letnich dzieci. Super zabawa dla każdego malucha!

Mali Książkożercy!

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.