Cukiereczki Toruń

Cukiereczki dla córeczki :) Toruń

I jedziemy… Długi weekend więc trzeba wykorzystać czas by spędzić go jak najlepiej. Niestety nie udało nam się w tym roku wyjechać do Pragi, ale stawiamy na Toruń. Ile pięknych rzeczy jest w Toruniu, każdy wie. Ale jakie tam są cukiereczki?

Niestety nie zdążyliśmy zrobić dowodu naszej 8 miesięcznej Mańce, więc stawiamy na Polskę. Tak, tak, Mańka ma już 8 miesięcy, a ja jeszcze nie opisałam Wam mojego porodu i przygotowań do niego. Obiecuje, że nadrobię.

Coś innego w Toruniu.

Wracamy do Torunia i ich cukiereczków. Aż żałuje, że Maniusia nie ma więcej lat, by mogła zachwycić się nimi jak ja. Oczywiście odwiedziliśmy popularne zabytki takie jak muzeum piernika (swoją drogą uwielbiam) oraz dom Kopernika, ale najbardziej zaciekawiły mnie, osobę kochającą słodkości – manufaktura cukierków. Nigdy wcześniej nie byłam w takim kolorowym i pięknie pachnącym miejscu.

Kochamy cukierki.

Cukierki są czymś co uwielbiam, a jeżeli mam możliwość zobaczenia jak się robi te cudowne kolorowe lizaki to jestem pod wielkim wrażeniem. Żałuje, że Maniusia nie rozumie jeszcze wszystkiego i nie możemy iść na cudowne warsztaty robienia lizakóww. O każdej pełnej godzinie odbywa się pokaz robienia kolejnego smaku cudownych cukierków i lizaków, a weekendy możemy zapisać się na warsztaty wytwarzania cukierków. Dla mnie to super opcja i na pewno skorzystamy jak Mańka podrośnie.

A czy Wy kochacie takie cukierki?

Zapraszam na: https://www.cukiereczek.com.pl/

 


Karmienie dziecka wcale nie musi być kłopotliwe!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.