Bąbel – płyn do kąpieli na katar

Sezon przeziębień i katarów naszych maluchów uważam za otwarty. Wraz z przyjściem jesieni i pierwszymi dniami w przedszkolu niestety często witamy przeziębienia. Utrudniający w oddychaniu katar jest szczególnie uciążliwy dla naszych maluchów. Tym razem mam dla was receptę na przeziębienie – płyn do kąpieli Bąbel.

 

 

Olejki eteryczne używane w inhalacji stanowią duże wsparcie w walce z przeziębieniem u przedszkolaków. Jednak stosowanie inhalatorów przez maluchów jest nieprzyjemne i mało, które dziecko chętnie z nich korzysta. Na pomoc przychodzi płyn do kąpieli Bąbel, który zawiera w sobie:

  • lawendę, która jest substancją nawilżającą, łagodzącą i przeciwutleniającą,
  • bateinę kokamidopropylową, która działa przeciwbakteryjnie i chroni warstwę lipidową skóry,
  • olejek eukaliptusowy, który cechuje się właściwościami przeciwirusowymi, a w warunkach gorącej kąpieli jest inhalowany przez drogi oddechowe i wspiera sposób leczenia przeziębienia oraz udrażnia drogi oddechowe.

Jednak najważniejszą właściwością tego płynu jest to, że robi niesamowite bąble w wannie i dziecko chętnie się kąpie. Polecam serdecznie, nam pomógł szybko i bezproblemowo przetrwać pierwsze przeziębienie w tym sezonie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.