Frania Kupmi i takale oraz Charakterki i humorki

Kolejna porcja fajnych czytadeł dla dzieci od @wydawnictwo_skrzat. Tym razem z pomocą wychowawczą przychodzą dwie super mądre propozycje: Frania Kupmi i takale oraz Charakterki i humorki. Propozycje skierowane są dla dzieci w każdym wieku. Ale również dorośli będą mieć świetną zabawę w czasie wspólnego czytania

takale

1. Frania Kupmi i takale

Szczerze, gdy zobaczyłam tytuł od raz nie byłam zachwycona. Tak o niczym i dopiero po przeczytaniu pierwszej opowieści zorientowałam się czym jest to “Kupmi” i “takale”. Niezwykle sympatyczne opowieści o Franii i jej przygodach. Najbardziej podobała mi się opowieść o Niechcemisie. Może dlatego, że była to pierwsza opowieść z tej książki.
Uwielbiam Franię i jej przygody. W sposób mądry uczą malucha o możliwości przezwyciężania dziecięcych zachcianek.
 

2. Charakterki i humorki

Równie mądra i pięknie wydana książka o zabawnych charakterkach i niedobrych humorkach. Spotkamy w nich Zazdrosnego Krzysia czy Samolubnego Tymka. Wszystkie opowiadania pozwolą naszym maluchom utożsamić się z bohaterami i zauważyć, że nikt nie lubi złośnic i zazdrośników. Dzięki tej książce nasze maluchy pozwolą szybko uporać się z nieszczęsnymi charakterkami i humorkami.
 

Jeden komentarz do “Frania Kupmi i takale oraz Charakterki i humorki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.