Tak się stało, że moja Maniusia nie jest już najmłodszym dzieckiem. Na świat przyszła malutka bo tylko 3 kilowa dziewczynka. Wszyscy zachwyceni zdrowym szczęściem mojej siostry, a my wybieramy się do nich z przywitaniem maluszka. Co kupić by prezent był oryginalny i przydatny. Jakie polecam prezenty dla noworodków?

Świat oszalał, dzisiaj nowoonarodzone dziecko ma wszystko. I co ma zrobić taka kochająca ciocia jakby chciała odwiedzić malca z prezentem. Kupić kolejne śpiochy, czy za dużą sukienkę. Chyba ta moda już przeminęła, chociaż Mańka dalej ma w szafie sukienki, w których będzie chodzić za rok. Ach jaka ja byłam zła, że muszę gromadzić pół szafy ubrań, które się nie przydają, albo wypadną w złej porze roku. Nikt nie jest w stanie określić czy maluszek w rozmiarze 74 będzie chodzić latem czy zimą. A więc odpuśćmy sobie takie prezenty.

A więc co kupić norowodkowi?

Z pomocą przychodzi mi moja sąsiadka i jej bajeczne wytworu – https://www.facebook.com/Bubble-317348548749346/

W brew nazwy nie są to buble, ale piękne podusie, które ucieszą każdego malca, a jeszcze bardziej ich rodziców. Już wcześniej pisałam o idealnej podusi – kokonie dla malucha. A więc polecę jeszcze raz!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie śpią prezenty dla noworodka

 

Kokonik idealnie asekuruje naszego malca przed upadkiem z kanapy. W sposób bezpieczny możesz zostawić śpiącego mini człowieczka samego na łóżku i spokojnie wziąć prysznic.

Kolorowe gadżety dla malucha jako prezenty dla noworodków?

Kolorowe gadżety dla malucha to także wspaniały prezent dla noworodka. I tak moja propozycja to niezwykle kolorowe literki z imieniem malucha, no oczywiście jeżeli znamy imię na 100%. Czymś nie taktownym byłoby wybieranie imienia przez nas a nie przez rodziców. Więc jeżeli mama malucha powie nam imię, to możemy skupić się na takim prezencie.

Obraz może zawierać: na zewnątrz imię noworodka prezenty

Ślicznie takie literki wyglądają powieszone na łóżeczku. Cudnym prezentem są po prostu ozdoby na łóżeczko.

Najważniejsze by prezenty się nie powtarzały i przyniosły radość i pożytek rodzicom. Maluch jest i tak szczęśliwy 🙂

Na prawdę serdecznie polecam za uczciwość, szybkość w realizacji oraz jakość:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

BUBLE

 

 

O czym pamiętać w okresie wczesnego macierzyństwa

 

29 Replies to “Prezenty dla noworodków.”

  1. Patrząc na swoje doświadczenie, przynajmniej mi łatwiej jest kupić prezent dla takiego maluszka niz starszego dziecka. Osobiście uwielbiam kupować te maleńkie ubranka czy akcesoria

  2. no tak … teraz to juz nikt nie zaprasza wróżek z obietnicą dobrego życia 😉 ani mędrców z mirrą i kadzidłem, ale złoty łańcuszek na przyszłość mógłby chyba też być?

  3. Fakt jest taki, że teraz coraz ciężej coś kupić samemu, bo wiekszość rodziców pragnie kupić dziecku wszystko. Czasem wydaje mi sie, że najlepiej zapytać czego potrzebują.

  4. Zawsze miałam problem, co kupić jak jechałam oglądać noworodka u rodziny. Ale nigdy nie pomyślałam o takich literkach. Następnym razem wykorzystam ten pomysł 🙂

  5. Rozczulają mnie malutkie buciki! 🙂 Myślę, że kupując prezent dla noworodka trzeba kierować się praktycznym zastosowaniem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *