Dzisiaj zabawki nasze maluchy mają na wyciągnięcie ręki. Zapragną a my je kupujemy. Moda na laleczki L.O.L. i każda mała dziewczynka ma te same laleczki, ale są zabawki niepowtarzalne. Ja znalazłam najpiękniejsze lalki, które są niepowtarzalne….

Kiedyś dzieci bawiły się laleczkami wykonanymi z szmatów przez swoje mamy. Gdy ja byłam mała marzyłam o lalkach barbie, które były dosyć drogie i dość niedostępne. Tata stawał na głowie by je dla mnie zdobyć, a dzisiaj nasze maluchy mają wszystko o czym zamarzą. Zabawki są wszędzie, ceny też nie zwalają z nóg. A nasze dzieci ciągle chcą więcej i więcej….

Najpiękniejsze lalki!

Udało mi się znaleźć coś niepowtarzalnego, czego nie będzie miała każda mała przyjaciółka Melasi! Trafiłam całkiem przypadkiem na Pracownie Caffe! I zakochałam się.

Pracownia rękodzieła w której można wypić kawę znajduje się w ścisłym centrum Bielska- Białej. To właśnie tam możemy znaleźć te cuda!

Dla mnie numerem jeden zdecydowanie jest orginalna lalka w czapecce.

Najważniejsze jest to, że autorka gwarantuje, że laleczki są niepowtarzalne. Każda ma swój odmienny styl i odmienne ubranko. Nie jest to masówka, dzięki czemu nasze maleństwo może mieć swoją przyjaciółkę! I wiesz, że na pewno jest ona jedna jedyna!

Ja jako dziecko miałam swoją ukochaną lalkę – Magdę, którą trzymam jako mój talizman do dzisiaj. Wierzę, że dla mojej małej te lalki będą czymś w co można się wypłakać i najlepszą powiernicą.

Oprócz lalek możemy znaleźć również zajączki, jednorożce w różnych kolorach.

Każda zabawka, którą wybierzemy sobie w pracowni jest przecudna i niepowtarzalna!

Serdecznie polecam to miejsce, nie tylko ze względu na cudowne zabawki, ale także na pyszną kawę.

Spełniajmy niespełnione marzenia

34 Replies to “Najpiękniejsze lalki dla naszych maluchów!”

  1. Tak marzyłam o barbie! O innych dziś popularnych jeszcze nic nie wiem. Prezentowane powyżej ładne, kiedyś szyłam w tym i podobnym stylu. Marzenie to by dziecku robić samemu, jednak czy będzie z tego zadowolony? Na razie średnio lubi zabawki więc kto wie? 😉

  2. Fajne te lalki, pamiętam, że ja nie lubiłam tych zabawek kiedy byłam małą dziewczynką, ale te z pewnością by mnie zainteresowały.

  3. Bardzo ciekawe zabawki. Moje dzieci na szczęście mają nietypowe gusta i nie idą za tłumem (przynajmniej teraz, kiedy są małe). Jeden jedyny raz zdarzyło się, że córka zobaczyła reklamę i chciała taką zabawkę, ale tylko dlatego, że była to akurat jej ukochana panda (ma do nich jakieś wyjątkowe upodobanie). 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *