[wdi_feed id=”1″]Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka. Wielki świętowanie u nas w domu po raz pierwszy. Na szczęście Mańka jest taka mała, że może od nas dostać telefon zabawkę z pepco za 10 zł. Ale co zrobić gdy nasze dziecko ma już wszystko? Na pomoc przychodzę ja i domki z papieru!

domek z papieru

 

Też wcześniej nie słyszałam o domkach z papieru. Na pomoc w zakupie prezentu dla mojej małej chrześnicy przyszła firma www.tekturowedomki.pl. Tak, to jest artykuł sponsorowany, ale postanowiłam podjąć się zadania bo domki tekturowe są cudowne.

Zalety domku z tektury?

Zalet jest bardzo dużo, a przedewszystkim taka, że dzieci ich jeszcze nie znają. Widząc szok i niedowierzanie z własnego domku malucha jesteśmy przeszczęśliwi. Drugą zaletą takiego domeczku jest to, że w cale nie jest drogi. Bardzo porządny domek tekturowy do własnego montarzu kosztuje 100 zł. Czyli o wiele mniej niż domki plastikowe czy drewniane, a ma więcej frajdy z zabawy. Najpierw tatuś go składa, później malujemy! Pomalowanie całego domku to kilka fajnych godzin. Możemy malować kredkami, mazakami a nawet farbami! Frajda niesamowita.

Później domek służy nam do zabawy. Dla małych księżniczek jest to zamek, a dla dużych chłopców – baza wojenna… Czy w co tam się dzieci lubią dzisiaj bawić.

Wady domku z papieru?

Jak sama nazwa mówi jest to tylko domek z papieru. Nie możemy go wynieść na podwórze, bo zmoknie, ani po nim się wspinać, bo się załamie.

Mimo wszystko polecam, bo fajna zabawa w kolorowanie każdej części. Jak tylko ukończymy swoje dzieło to na pewno się nim pochwale, ale chciałam opublikować wpis tuż przed dniem dziecka. Być może kogoś zainspiruje do kupna.

A Wy co kupujecie swoim pociechą?

Kolorowy miś receptą na dziecięcą radość

8 Replies to “Domki z papieru”

    1. Jak byłam mała, pewnego razu ciotka przyniosła wielki karton, z którego zrobiłyśmy też taki domek i cały wieczór go malowałyśmy. Na następny dzień rano, jak miała już być zabawa, wielki kot siedział na już zawalonym domku. I tyle z tego było:)

  1. Ale super sprawa 🙂 pamietam, ze jako dziecko to uwielbiałam takie zabawy. mialam nawet taki domek 🙂 spory, z kartonu ale dla lalek 🙂 zrobił mi go tata 🙂

  2. Bardzo fajny i kreatywny pomysł! Jako dziecko uwielbiałam „majstrować” z papierem 🙂 Wycinanki były u mnie na pierwszym miejscu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *