Przyszedł ten czas… by chwalić się blogiem! Kochani jest nas coraz więcej i więcej. Ale nie to mnie cieszy najbardziej, tylko to, że wracacie! Dziękuje za to!

Pamiętacie jak zaczynałam? Pewnie nie, bo początki były trudne! Oczywiście na bloggerze, bo jest darmowy! Czy byłam z niego zadowolona? Jak na początek to super, ale teraz mój blog rośnie i rośnie….

Chwalimy się statystyką!

Rośniemy i rośniemy! A wszystko dzięki Maniusi! Dzięki niej znalazłam swoje powołanie jako bloger, copywriter, a teraz nawet jak redaktor. Cieszy mnie to, że czytacie, komentujecie i obserwujecie!

statystyki

Razem z moją królewną rośnie mój blog. Super, że coraz częściej do mnie piszecie! Przepraszam, że czasami nie odpisuje zbyt szybko ale obiecuje odpiszę na pewno!

Nowe wyzwania!

Świat mój ciągle idzie do przodu! Dlatego przede mną nowe wyzwania! Nowy kolejny świat!

Budujemy dom! I to jaki? Z gotowych elementów – coś jeszcze mało znanego w Polsce, ale coraz popularniejszego! Myślę, że nie ominie was ten temat! Powiem na prawdę ile kosztuje taka budowa, jakie są plusy i co najważniejsze kiedy będzie gotowy! Według moich przewidywań będziemy mieszkać w nim w listopadzie! Ale czy tak naprawdę będzie nie wiem! I od listopada zaczynamy urządzać dom! Wiec kolejne tematy – malowanie ścian, dobór płytek i paneli! A więc zapowiada się ciekawie!

 

Dziękuje i zapraszam ponownie!

Oczywiście mój blog nie był by taki ciekawy, gdyby nie ludzie, którzy chętnie ze mną współpracują! 6 miesięcy na własnej domenie to czas by jeszcze raz podziękować:

Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam! Czekam na kolejne nowe akcje i fajne tematy 🙂

 

 

(Nie) spodziewane zmiany!

2 Replies to “Chwalimy się blogiem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *